Home / אודות

אודות

אודות הסטודיו

"דאנס אקדמי" הינו בית ספר למחול אשר הוקם על ידי כהן-זיו כלנית ובעלה רועי בקיבוץ גבעת ברנר בשנת 2012, בית הספר למחול מציב סטנדרטים גבוהים תוך מתן דגש על טיפוח וקידום כל רקדן לכדי מיצוי מלא הפוטנציאל הטמון בו.

יחד עם אהבת האדם והמחול, אנו שוזרים במקצועיות וברגישות את הדרישות הגבוהות המצופות מרקדנים ומקנים את תחושת המשפחתיות והאהבה וכן, את ערכי היסוד עליהם מושתת בית ספרנו- כבוד, הדדיות, הקשבה, התמדה, השקעה והתמודדות עם אתגרים.

התכנית האמנותית שמה דגש על טכניקה בשילוב עבודת המימיקה ושפת הגוף הנדרשים להופעה על במה.

בבית הספר "דאנס אקדמי" צוות מורים מהטובים בארץ בתחומם. (לצפייה בצוות המורים)

מסלולי הלימוד הינם מבוססים על התמקצעות בסגנונות שונים. אנו מאמינים כי ריקוד אינו מושא לתחרות והשוואה אלא תהליך של צמיחה ועבודה אישית המותכת בתוך העבודה הקבוצתית והובלת הרקדן לשאוף למיצוי עצמי ולמצוינות.

בית הספר למחול החל משנת 2016 גורף פרסים רבים ותלמידיו מתקבלים לתוכניות ומסלולי לימוד נחשבים ומובילים.

החל משנת 2016 כבר ניתן לראות בוגרי דאנס אקדמי מלמדים בבתי ספר למחול שונים בארץ, מופיעים בפרויקטים של כוריאוגרפים מובילים בתחום ומתקבלים ללהקות מקצועיות.

בית הספר למחול החל משנת 2016 גורף פרסים רבים

זכיות 2020-21

אלונה אביטן / לימור זיו

התחרתה בתחרות "DWC" עם הריקוד "PAQUITA" (העמדת וריאציה: לימור זיו)

וקטפה את המקום ה-2.

שי לי / איביצה באגו

קיבלה ציון לשבח בתחרות "I Believe" עם הריקוד "BOHEMIAN POLKA" (כוריאוגרפיה: איביצה באגו)

וקטפה את המקום השני בתחרות "YAGP".

עלמה מנדיל / איביצה באגו

קטפה את המקום השני בתחרות "DWC" עם הריקוד "GENERIC PROFILE" (כוריאוגרפיה: איביצה באגו)

וקטפה את המקום הראשון בתחרויות "YAGP" ו- "I Believe".

גלי בונן / איביצה באגו

קטפה את המקום השני בתחרות "YAGP" עם הריקוד "BLACK ICE" (כוריאוגרפיה: איביצה באגו)

וקטפה את המקום הראשון בתחרות "DWC", מקום ראשון בתחרות "I Believe" ברמת עלית והגיעה ל- TOP12 בתחרות "YAGP".

שלו סטולוביץ' / איביצה באגו

קטפה את המקום השני בתחרות "DWC" עם הריקוד "MAMAS MAMBO" (כוריאוגרפיה: איביצה באגו)

קטפה את המקום השני בתחרות "I Believe" והגיעה ל- TOP12 בתחרות "YAGP".

קוורטט / לימור זיו

קטפה את המקום הראשון בתחרות "I Believe" עם הריקוד "קוורטט" (כוריאוגרפיה: לימור זיו)

והגיעה ל- TOP12 בתחרות "YAGP".

יערה סמוחה / איביצה באגו

קטפה את המקום הרביעי בתחרות "DWC" עם הריקוד "RUSH" (כוריאוגרפיה: איביצה באגו)

קטפה את המקום השני בתחרות "I Believe" ועלתה ל- TOP6 בתחרות "YAGP".

VARSITY

עומר אבירי, אסף פרקש, ג'ולי יצחק, מאיה בנימין, מאיה קונפינו ואורי יקר התחרו בתחרות "HHI" עם הריקוד "GOSPEL VARSITY" (כוריאוגרפיה: בר בנימין, אסף פרקש, עומר אבירי)

וקטפו את המקום ה-1.

מצויינות חטיבה

מקום שני בתחרות "DWC" עם הריקוד "PLAVA LAGUNA" (כוריאוגרפיה: איביצה באגו)

וקטפו את המקום הראשון + אובראול בתחרות "אי בלייב".

מצויינות תיכון

מקום שני בתחרות "YAGP" עם הריקוד "ONIX" (כוריאוגרפיה: איביצה באגו)

וקטפו את המקום הראשון בתחרות "DWC" ומקום ראשון + אובראול בתחרות "I Believe" ברמת עלית.

מצויינות צעירים

התחרו בתחרות "I Believe" עם הריקוד "צבעים" (כוריאוגרפיה: רינת ארוניס)

וקטפו את המקום הראשון + אובראול.

STAMINA

מקום שני בתחרות "HHI" עם הריקוד "STAMINA" (כוריאוגרפיה וניהול להקה: נעמה חיים)

וקטפו את המקום הראשון + אובראול בתחרות "אי בלייב".

חטיבה תיכון מתקדמים

 קבוצת "חטיבה תיכון מתקדמים" התחרו בתחרות "HHI" עם הריקוד "THE HERD" (כוריאוגרפיה וניהול להקה: שון בסעד, כוריאוגרפים אסיסטנטים: עומרי אבירי, אסף פרקש)

וקטפו את המקום ה-1.

KARMA

ליה מישור, הילה חיים, נוי גופרשטיין, עלמה ניסימוב, עלמה מנדיל, נועה כהן, גלי בונן, עדי שריג וליה נדלר התחרו בתחרות "HHI" עם הריקוד "KARMA" (כוריאוגרפיה: נעמה חיים)

וקטפו את המקום ה-2.

חטיבה תיכון מתקדמים

 קבוצת "חטיבה תיכון מתקדמים" התחרו בתחרות "HHI" עם הריקוד "DNA" (כוריאוגרפיה וניהול להקה: שון בסעד, כוריאוגרפים אסיסטנטים: עומרי אבירי, אסף פרקש)

וקטפו את המקום ה-2.

CAST DA

מקום שני בתחרות "YAGP" עם הריקוד "1939" (כוריאוגרפיה: רינת ארוניס)

וקטפו את המקום הראשון + אוברול בתחרות "I Believe".

טריו / נעמה חיים

ליה מישור, הילה חיים ונוי גופרשטיין התחרו בתחרות "HHI" עם הריקוד "TORIO" (כוריאוגרפיה וניהול להקה: נעמה חיים)

וקטפו את המקום ה-1.

מיקה גולדין / לימור זיו

מקום שלישי בתחרות "DWC" עם הריקוד "PRINCESS FLORINE VARIATION" (העמדת וריאציה: לימור זיו)

בתחרות "אי בלייב" הועלתה לרמת עלית וקיבלה ציון לשבח.

רוני דוד / לימור זיו

מקום רביעי בתחרות "DWC" עם הריקוד "PAQUITA" (העמדת וריאציה: לימור זיו)

בתחרות "YAGP" הגיעה ל- TOP12 וקטפה את המקום ה-4.

זהר הדר / לימור זיו

מקום שני בתחרות "YAGP" עם הריקוד "AWAKENING OF FLORA" (העמדת וריאציה: לימור זיו)

וקטפה את המקום הראשון בתחרות "DWC".

מיקי בן דוד / איביצה באגו

מקום שני בתחרות "DWC" עם הריקוד "MAESTRO" (כוריאוגרפיה: איביצה באגו)

וקטף את המקום הראשון בתחרות "YAGP".

ליה רוטשטיין / איביצה באגו

קטפה את המקום השלישי בתחרות "DWC" עם הריקוד "IBM" (כוריאוגרפיה: איביצה באגו)

קטפה את המקום השלישי בתחרות "I Believe" והגיעה ל- TOP12 בתחרות "YAGP".

ליה אבישי / איביצה באגו

קטפה את המקום השלישי בתחרות "YAGP" עם הריקוד "DATAPLEX" (כוריאוגרפיה: איביצה באגו)

קטפה את המקום השני בתחרות "I Believe" ואת המקום הראשון בתחרות "DWC".

דואט / איביצה באגו

מיקה נוף ורוני דוד התחרו בתחרות "I Believe" עם הריקוד "THE THIRD SISTER" (כוריאוגרפיה: איביצה באגו)

וקטפו את המקום ה-1.

מיטב הזכיות של שנים עברו..

2019

הלהקה הייצוגית

קטגוריית גיל 18+ (תלמידי תיכון) התחרו בסגנון המודרני עם הכוריאוגרפיה של רינת ארוניס  עם היצירה " שומה. קום" ברמת עילית.

זכו במקום הראשון + אובראול מירב הנקודות מכל מקצה הגיל.  

THE HIVE

קטגוריית גיל 18+ (תלמידי תיכון) התחרו בסגנון ה- OPEN עם הכוריאוגרפיה של נופר חסן, מור מרכוס והילה אסרף בוז'ו "LOST", ברמת עילית.

וקטפו את המקום ה-1.

קבוצת המצויינות

קטגוריית גיל 15-17 התחרו בסגנון המודרני עם הכוריאוגרפיה של איביצה בגו "STIGMA" ברמת עילית.

וקטפו את המקום ה-1 + אובראול מירב הנקודות מכל מקצה הגיל. 

קטגוריית גיל 12-14 התחרו בסגנון המודרני עם הכוריאוגרפיה של איביצה באגו, "PLAVA LAGUNAברמת עילית.

וקטפו את המקום הראשון + אובראול מירב הנקודות מכל מקצה הגיל.

בתחרות מיה ארבטובה נבחרה תלמידה מדאנס אקדמי גלי בונן לייצג את הדור הצעיר של עולם המחול (עם עוד 4 צעירים מוכשרים) והופיעה בחלק האמנותי ברפרטואר מתוך "דון קישוט".

הגשה: לימור זיו

2018

MINISIS

מקום שני בתחרות "I believe" (כוריאוגרפיה: הילה אסרף בוז'ו, נופר חסן ומור מרכוס).

GENESIS

מקום ראשון (WOD (world of dance.

GENESIS

מקום ראשון (HHI (hip hop international.

2019 / HHI

מקצה מגה ג'וניור

מקום 1 עם קבוצת "מיניסיס" קטגוריית גיל 11-13 עם הכוריאוגרפיה של נופר חסן, הילה אסרף בוז'ו ומור מרכוס ביצירה "משפחת אדאמס".

מקצה ג'וניור

מקום 1 עם קבוצת "סטאמינה" קטגוריית גיל 11-13 עם הכוריאוגרפיה של נעמה חיים.

טריו

מקום 1 כוריאוגרפיה של עופרי ביקל, שי והב ואסף פרקש.

מקצה מגה קרו

מקום 1 עם קבוצת "ג'נסיס" עם הכוריאוגרפיה של הילה אסרף בוז'ו.

2018

הלהקה היצוגית

מקום ראשון ופרס OVERALL ברמת עילית תחרות "I Believe" עם הריקוד "פרידה" (כוריאוגרפיה: רינת ארוניס)

CAST DA

מקום ראשון בתחרות "וירטועוז" עם הריקוד "הברווזון המכוער" (כוריאוגרפיה: רינת ארוניס)

2017

הלהקה היצוגית

מקום ראשון בתחרות "וירטועוז" עם הריקוד "א-ב" (כוריאוגרפיה: רינת ארוניס)

GENESIS

מקום שני (HHI (hip hop international.

CAST DA

מקום ראשון בתחרות "DWC" עם הריקוד "מסיבת יום הולדת עצובה" (כוריאוגרפיה: רינת ארוניס)

GENESIS

מקום ראשון (WOD (world of dance.

2019 / סולו

גלי בונן / תומר גולן

קטגוריית גיל 12-14 בסגנון המודרני עם הכוריאוגרפיה של תומר גולן , עבודה עם הרקדנית גלי בונן ביצירה "כשדברים מתפרקים" ברמת עילית.

זכתה במקום ה-1.

מיקה גולדין / לימור זיו

עוד לא בת 12, בסגנון הבלט ברמת מתחילים עם הכוריאוגרפיה של לימור זיו "LA AVEM".

זכתה הרקדנית מיקה גולדין במקום ה-1.

שלו סטולוביץ / תומר גולן

קטגוריית גיל 12-14 בסגנון המודרני ברמת מתקדמים עם כוריאוגרפיה של תומר גולן "HERE AND THERE".

זכתה הרקדנית שלו סטולוביץ במקום השני ועם ציון לשבח על ביצוע ייחודי.

2018

הלהקה הבוגרת

מקום ראשון ופרס OVERALL בתחרות "I Believe" עם הריקוד "סילבריו" (כוריאוגרפיה: רינת ארוניס)

CAST DA

מקום ראשון ופרס OVERALL בתחרות "I Believe" עם הריקוד "הברווזון המכוער" (כוריאוגרפיה: רינת ארוניס)

2016

הלהקה היצוגית

מקום ראשון ופרס OVERALL ברמת עילית תחרות "I Believe" עם הריקוד "דיאגונל" (כוריאוגרפיה: רינת ארוניס)

GENESIS

מקום ראשון (HHI (hip hop international.

CAST DA

מקום ראשון ופרס OVERALL בתחרות "I Believe" עם הריקוד "שמתי לי פודרה" (כוריאוגרפיה: רינת ארוניס)

GENESIS

מקום ראשון (WOD (world of dance.

חזרה לדף הבית